Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpieczne wakacje 2018 r.

Data publikacji: 2018-08-08, Data modyfikacji: 2018-08-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwają wakacje, czas zabawy i wypoczynku dzieci i młodzieży na koloniach, obozach, wczasach rodzinnych. Właściwe zachowanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pożarowego jest gwarancją spokojnego pobytu oraz uniknięcia sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu. Strażacy Komendy Powiatowej PSP w Mońkach aktywnie uczestniczą w organizowanej akacji „Bezpieczne wakacje”, której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci i młodzież wypoczywająca w miesiącach letnich na terenie powiatu monieckiego ma możliwość spotkań ze strażakami. Bezpośredni kontakt z ratownikami to doskonała forma edukacyjnego uświadomienia i przekazania dzieciom zasad bezpiecznych zachowań i postępowania w przypadku wystąpienia zagrożenia. Jednak największe wrażenie sprawiają wozy bojowe, ich wyposażenie oraz możliwość przemierzenia prawdziwego ubrania bojowego strażaka i jego osobistego wyposażenia. W dniu 3 sierpnia 2018 r. odbyło się spotkanie w Zespole Szkół w Trzciannem. W mitingu wzięli również udział funkcjonariusze KP Policji oraz pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Mońkach. Artykuł: kpt. Cezary Grygo Zdjęcia: kpt. Cezary Grygo

Pełna treść wiadomości na: monki.straz.bialystok.pl/?p=739
monki.straz.bialystok.pl, Źródło artykułu: monki.straz.bialystok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola