Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Choinka Noworoczna

Data publikacji: 2017-01-30, Data modyfikacji: 2017-03-20
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 27 stycznia 2017 r. w Monieckim Ośrodku Kultury ok. 150 dzieci wraz z rodzicami bawiło się na zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach oraz Burmistrza Moniek „Choince Noworocznej” dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy społecznej. Imprezę rozpoczęli i powitali Burmistrz Moniek Pan Zbigniew Karwowski oraz Dyrektor MOPS w Mońkach Pan Mariusz Popowski. Pani Barbara Sobolewska, która prowadziła imprezę, zachęcała do udziału w licznych zabawach i konkursach wszystkie dzieci, które za udział otrzymywały wspaniałe nagrody. W przerwie między zabawami był zorganizowany dla wszystkich słodki poczęstunek (pączki i napoje). Pod koniec zabaw z wizytą przybył Święty Mikołaj, z rąk, którego wszystkie dzieci otrzymały paczki oraz zrobiły wspólne, pamiątkowe zdjęcia. W imieniu własnym oraz wszystkich uczestników zabawy składamy serdeczne podziękowania naszym przyjaciołom i sponsorom za pomoc w zorganizowaniu zabawy, a w szczególności: Panu Zbigniewowi Karwowskiemu Burmistrzowi Moniek, Panu Dariuszowi Gwiazda Dyrektorowi Monieckiego Ośrodka Kultury, Piekarni „Sobieski” w Mońkach, Piekarni „Revmod” w Mońkach, Panu Józefowi Bielskiemu właścicielowi firmy Handel i Transport Bielski Józef. Galeria zdjęć

Pełna treść wiadomości na: 66 at mops-monki.pl/strona
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola