Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KOMUNIKAT

Data publikacji: 2016-10-25, Data modyfikacji: 2017-03-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach przypomina wszystkim korzystającym ze świadczeń wychowawczych (Rodzina 500+), świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego o obowiązku niezwłocznego powiadomienia tutejszego Ośrodka o każdej zmianie sytuacji rodziny, a w szczególności o uzyskaniu dochodu w związku z: podjęciem zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej (umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło, umowa agencyjna i inne) uzyskaniem prawa do zasiłku lub stypendium dla bezrobotnych, uzyskaniem renty, emerytury, renty rodzinnej lub renty socjalnej, świadczenia przedemerytalnego, rozpoczęciem pozarolniczej działalności gospodarczej lub wznowieniem jej wykonywania po okresie zawieszenia, uzyskaniem zasiłku chorobowego, świadczenia rehabilitacyjnego lub zasiłku macierzyńskiego, przysługujących po utracie zatrudnienia, uzyskaniem świadczenia rodzicielskiego, uzyskaniem zasiłku macierzyńskiego, o którym mowa w przepisach o ubezpieczeniu społecznym rolników, uzyskaniem stypendium doktoranckiego zakończeniem urlopu macierzyńskiego. Nie poinformowanie organu, może skutkować nienależnie pobranymi świadczeniami, które podlegają zwrotowi wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie!

Pełna treść wiadomości na: 82 at mops-monki.pl/strona
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola