Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa

Data publikacji: 2017-02-01, Data modyfikacji: 2017-03-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach informuje, że od 29.08.2016 r. realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 – Podprogram 2016, w ramach którego osoby najbardziej potrzebujące z miasta i gminy Mońki mogą skorzystać ze wsparcia w postaci paczek żywnościowych, jak również uczestniczyć w różnych działaniach. Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 jest wspófinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Podprogram 2016 będzie realizowany do końca czerwca 2017 r. Pomoc żywnościowa, w postaci paczki żywnościowej może być przekazywana do osób i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, spełniających kryteria określone w art. 7 ustawy o pomocy społecznej i których dochód nie przekracza 200% kryterium dochodowego uprawniającego do skorzystania z pomocy społecznej ( 1268 zł dla osoby samotnie gospodarującej i 1028 zł dla osoby w rodzinie ), na podstawie skierowania wystawionego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach. Osoby zainteresowane tą formą pomocy mogą zgłaszać się po skierowania do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mońkach, ul. Wyzwolenia 12, w godzinach pracy urzędu. W ramach wsparcia Programu osoby będą mogły wziąć udział w ciekawych warsztatach. Szczegółowych informacji udziela MOPS w Mońkach. Wsparcie działaniami towarzyszącymi, pozwoli na zwiększenie wymiaru pomocy żywnościowej, która realizowana jest w ramach Programu. No flash player has been set up. Please select a player to play Flash videos.

Pełna treść wiadomości na: 83 at mops-monki.pl/strona
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola