Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Projekt "Success"

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Agencja Rozwoju Regionalnego "ARES" S.A. w Suwałkach od 1 sierpnia 2018 roku realizuje projekt "Success" (nr WND-POWR.01.02.01-20-0039/17). Obecnie prowadzimy nabór do projektu (do 30 września br.). W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o realizowanym projekcie Państwa Klientom/ Podopiecznym/ Mieszkańcom.Projekt skierowany jest do osób biernych zawodowo lub bezrobotnych, niezarejestrowanych w UP, w tym osoby z niepełnosprawnościami, w wieku 15-29 lat, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu – tzw. młodzież NEET, zamieszkujących powiaty: m. Suwałki/ p. suwalski/ p. augustowski/ p. sejneński/ p. moniecki/ p. grajewski.W ramach projektu Uczestnicy/czki skorzystają z następujących form wsparcia: Indywidualne doradztwo zawodowe. Poradnictwo psychologiczne (indywidualne, grupowe). Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy. Kursy/ Szkolenia zawodowe (w ramach kursu/ szkolenia każdej osobie przysługuje stypendium szkoleniowe). Staże zawodowe (5 m-cy/os.) - w ramach stażu każdej osobie przysługuje stypendium stażowe. Indywidualne pośrednictwo pracy. Realizacja wsparcia zaplanowanego w projekcie (np. staż zawodowy) możliwa na terenie miejsca zamieszkania Uczestnika/czki projektu.

Pełna treść wiadomości na: 123 at mops-monki.pl/strona
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola