Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolenie „Sprawozdawczość w organizacjach pozarządowych”

Data publikacji: 2014-02-21, Data modyfikacji: 2014-02-22
A A AWydrukDrukuj  
 
      Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe z subregionu łomżyńskiego* na szkolenie dotyczące sprawozdawczości w organizacjach pozarządowych.       Sprawozdawczość w organizacjach pozarządowych stanowi o ich wiarygodności i standardach działania. Początek i koniec roku, to okres kiedy zaczynamy o niej myśleć intensywniej. Jak sporządzać dobre sprawozdania finansowe i merytoryczne? Jak ustrzec się błędów i jak wygląda kalendarz sprawozdawczy organizacji?       Na te pytania odpowie p. Monika Chrzczonowicz - doradczyni w Informatorium dla Organizacji Pozarządowych Stowarzyszenia KLON/JAWOR z Warszawy       Szkolenie odbędzie się w Łomży, dn. 7 marca 2014r., o godzinie 9:00.       Aby wziąć w nim udział należy do dnia 27 lutego 2014r. przesłać poniższe formularze zgłoszeniowe na adres hwroblewska@owes.lomza.pl       Organizacje pozarządowe z zarejestrowaną działalnością gospodarczą:           1. Formularz zgłoszeniowy dla organizacji pozarządowych z zarejestrowaną działalnością gospodarczą – załącznik nr 1           2. Formularz uzupełniający dla osób reprezentujących organizację na szkoleniu       Organizacje pozarządowe bez zarejestrowanej działalności gospodarczej:           1. Formularz zgłoszeniowy dla organizacji pozarządowych bez zarejestrowanej działalności gospodarczej – załącznik nr 2           2. Formularz uzupełniający dla osób reprezentujących organizację na szkoleniu       Szczegóły spotkania zostaną przekazane osobom zgłaszającym się indywidualnie.       Osoby, które zakwalifikują się na szkolenie w dalszej kolejności proszone będą o dostarczenie niezbędnych dokumentów – formularz zgłoszeniowy – deklaracja uczestnictwa oraz podpisanie umowy/aneksu z Inkubatorem Społecznej Przedsiębiorczości.       Informacji o szkoleniu udziela p. Helena Wróblewska hwroblewska@owop.org.pl, tel. 730911722 wymagane dokumenty

Pełna treść wiadomości na: 131 at http://mops-monki.pl
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola