Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wigilia dla osób samotnych

Data publikacji: 2016-12-21, Data modyfikacji: 2017-03-20
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 20 grudnia 2016 r. odbyła się wigilia dla osób samotnych zorganizowana przez Burmistrza Moniek oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach. Spotkanie odbyło się w Monieckim Ośrodku Kultury dzięki uprzejmości Dyrektora MOK Pana Dariusza Gwiazdy. W spotkaniu wzięło udział ok. 30 samotnych osób, których na wstępie powitali Dyrektor MOPS w Mońkach Pan Mariusz Popowski, Burmistrz Moniek Pan Zbigniew Karwowski oraz Pan Edward Stanisław Klepacki – Przewodniczący Rady Miejskiej składając przy tym serdeczne życzenia wszystkim obecnym. Następnie Pani Eulalia Sebunia odczytała fragment Pisma Świętego. Po krótkiej modlitwie wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne. Gdy już przyszedł czas wigilii wszyscy zasiedli do stołu. Podczas posiłku wszyscy obecni wspólnie z zespołem „Wrzosy” oraz Panem Eugeniuszem Nowik śpiewali kolędy. Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom i sponsorom za pomoc w zorganizowaniu spotkania, w szczególności: Panu Zbigniewowi Karwowskiemu Burmistrzowi Moniek, Panu Dariuszowi Gwiazda Dyrektorowi Monieckiego Ośrodka Kultury, Pracownikom MOPS w Mońkach, Paniom Jolancie Wierzbickiej i Annie Makuła za przeprowadzenie zajęć kulinarnych dla podopiecznych MOPS w Mońkach oraz przygotowanie potraw wigilijnych, Piekarni „Revmod” w Mońkach Szkole podstawowej Nr 2 w Mońkach Galeria zdjęć

Pełna treść wiadomości na: 42 at mops-monki.pl/strona
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola