Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XXII Miting "Sprawni inaczej"

Data publikacji: 2017-06-08, Data modyfikacji: 2017-06-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 08 czerwca 2017 r. odbył się XXII Miting „ Sprawni inaczej” organizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach – Środowiskowy Dom Samopomocy w Mońkach oraz Stowarzyszenie „Wspierajmy się”. W spotkaniu udział wzięło ok. 70 osób niepełnosprawnych z Moniek i terenu powiatu monieckiego min. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Mońkach, Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno- Wychowawczego w Downarach oraz osoby niepełnosprawne z Moniek i powiatu monieckiego. Przybyłych gości i uczestników powitał Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mońkach Mariusz Popowski. Kolejnym punktem programu były konkurencje sportowe w prowadzeniu, których pomagały uczennice Gminazjum w Mońkach pod opieką P. Katarzyny Gawędzkiej. Po zakończonych zawodach odbyła się dyskoteka. Regenerację sił uczestników zapewnił ciepły posiłek, pączki i napoje. Przygotowano punkty konsultacyjno- informacyjne i pokazowe Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach . Na zakończenie imprezy Burmistrz Moniek oraz Kierownik PCPR w Mońkach wszystkim uczestnikom wręczyli nagrody i dyplomy. O oprawę muzyczną i animację zadbała firma FastQuad. Organizacja spotkania możliwa była dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Mońki, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mońkach. Do organizacji imprezy przyczynili się również : Moniecki Ośrodek Kultury oraz Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS P. Włodzimierz Szypcio, p. Tomasz Szypcio, którym składamy serdeczne podziękowania. Galeria zdjęć z mitingu

Pełna treść wiadomości na: 99 at mops-monki.pl/strona
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola