Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XXIII Miting " Sprawni inaczej"

Data publikacji: 2018-06-14, Data modyfikacji: 2018-06-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 14 czerwca 2018 r. odbył się XXIII Miting „ Sprawni inaczej” organizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach – Środowiskowy Dom Samopomocy w Mońkach oraz Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „ Wspierajmy się”. W spotkaniu udział wzięło ok. 130 osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami z terenu powiatu monieckiego. Wspólnie bawili min. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Mońkach, Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno- Wychowawczego w Mońkach oraz osoby niepełnosprawne z Krypna i Jaświł. Przybyłych gości i uczestników powitał Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mońkach P. Mariusz Popowski, a Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mońkach - P. Genowefa Kulikowska otworzyła miting.W trakcie imprezy uczestnicy brali udział w różnorodnych konkurencjach w rytmach gorącej muzyki. Atrakcją programu był mecz w „ Gigantyczne piłkarzyki” rozegrany pomiędzy opiekunami, a uczestnikami mitingu. Niepodważalnie konkurencję zwyciężyli uczestnicy. W trakcie mitingu uczestników wspierały uczennice Gminazjum w Mońkach pod opieką P. Anny Rybickiej. Regenerację sił zapewnił gorący posiłek przygotowany przez Gościniec „Dworak” i Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS P. Włodzimierz Szypcio, oraz pączki i napoje. Przygotowano punkt medyczny Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach, w którym można było dokonać pomiaru ciśnienia i cukru. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy. O oprawę muzyczną i animację zadbała firma FastQuad. Organizacja spotkania możliwa była dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Mońki, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mońkach. Do organizacji imprezy przyczynili się również : Sklep „Topaz Express”, Moniecki Ośrodek Kultury oraz Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS P. Włodzimierz Szypcio, którym składamy serdeczne podziękowania. Galeria zdjęć

Pełna treść wiadomości na: 116 at mops-monki.pl/strona
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola