Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o naborze do projektu "Razem w przyszłość"- program aktywnej integracji podopiecznych MOPS w Mońkach

Data publikacji: 2017-03-17, Data modyfikacji: 2017-03-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach wraz z Białostocką Fundacją Kształcenia Kadr realizuje projekt „Razem w przyszłość” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Priorytet VII – Poprawa Spójności Społecznej, Działanie 7.1 – Rozwój działań aktywnej integracji , Priorytet inwestycyjny- 9.1 Aktywne włączenie, w tym z myślą o promowaniu równych szans oraz aktywnego uczestnictwa i zwiększeniu szans na zatrudnienie. Projekt „Razem w przyszłość” adresowany jest do osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, pozostających bez zatrudnienia, zamieszkujących na terenie woj. podlaskiego, poprzez indywidualne i grupowe wsparcie w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych oraz nabycie, aktualizację lub podwyższenie kwalifikacji zawodowych i zdobycie zatrudnienia. Priorytetowym celem projektu jest zaktywizowanie 50 osób niepracujących w wieku aktywności zawodowej korzystających ze świadczeń pomocy społecznej na terenie miasta i gminy Mońki poprzez zastosowanie aktywnej integracji i pracy socjalnej. Zakres wsparcia dla uczestników w ramach projektu obejmuje następujące działania: wsparcie psychologiczne, indywidualne doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe, trening kompetencji i umiejętności społecznych, praca i/lub staż zawodowy dla osób zasiłki celowe. W ten sposób beneficjenci ostateczni uzyskają wiedzę i zdobędą nowe kwalifikacje zawodowe. Projekt ma na celu zwiększenie kwalifikacji zawodowych i zdobycie umiejętności umożliwiających ponowne wejście na rynek pracy oraz zapobieganie wykluczeniu społecznemu klientów MOPS. Uczestnicy projektu uzyskają wsparcie ze strony doradcy zawodowego, psychologa. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Wymagane dokumenty: formularz rekrutacyjny; oświadczenie beneficjenta ostatecznego/uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty są przyjmowane w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mońkach, 19-100 Mońki, ul. Wyzwolenia 12, e-mail mops@mops-monki.pl. Wszelkich informacji udzielają pracownicy socjalni: nr tel 85-8751075

Pełna treść wiadomości na: 91 at mops-monki.pl/strona
mops-monki.webas.pl, Źródło artykułu: mops-monki.webas.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola