Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczystość poświęcenia i przekazania samochodu ratowniczo - gaśniczego GBA 2,5/16 na podwoziu Mercedesa dla OSP w Brzozowej Gmina Jaświły.

Data publikacji: 2018-08-21, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym pw. Św. Jana Chrzciciela. Homilię skierowaną do druhów i wszystkich przybyłych wygłosił ksiądz proboszcz Bogdan Twarowski. a następnie przed remizą OSP poświęcono i przekazano nowy samochód. Uroczysty apel rozpoczął się od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości druha Józefa Tura Komendantowi Powiatowemu PSP w Mońkach mł. bryg. Krzysztofowi Stachurskiemu. Kolejnym punktem było przywitanie przybyłych gości przez Prezesa OSP w Brzozowej Mirosława Kamińskiego. W uroczystości uczestniczył wicewojewoda podlaski Jan Zabielski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach mł. bryg. Krzysztof Stachurski, Wójt Gminy Jaświły Jan Joka, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Mońkach druh Karol Laskowski, druhowie OSP z terenu Gminy Jaświły oraz mieszkańcy i zaproszeni goście. Wicewojewoda przekazał również torbę medyczną do wyposażenia nowego samochodu. Opracował: kpt. Cezary Grygo Zdjęcia: Wiadomości Lokalne – Krzysztof Pochodowicz

Pełna treść wiadomości na: monki.straz.bialystok.pl/?p=782
monki.straz.bialystok.pl, Źródło artykułu: monki.straz.bialystok.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   moniecki

  Powiat moniecki – powiat z siedzibą w Mońkach w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Goniądz, Knyszyn, Mońki, Jasionówka, Jaświły, Krypno, Trzcianne oraz miasta Goniądz, Knyszyn i Mońki.

  Główną atrakcją turystyczną jest Biebrzański Park Narodowy i Twierdza Osowiec, która służyła kilkumiesięcznej obronie podczas I wojny światowej.

  Do powiatu mamy możliwość dostać się drogą krajową nr 65 oraz wojewódzką nr 670 i 671.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola